همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip interlocking rubber mats ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
خرید الکترونیکی تشک های تجهیزات ورزشی با ضخامت 0.56 اینچ 6 کاشی تشک های فوم ایوا با کف رباتیک رباتیک
| مواد: | دانه های لاستیکی + لکه های رنگی EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 24 اینچ × 24 اینچ × 0.4 اینچ |
| ضخامت: | 3-12 میلی متر |
فرش های خانگی برای ورزش خانگی تجهیزات کفپوش برای کودکان در بسته های 24 فوت مربع، 48 فوت مربع، 144 فوت مربع موجود است
| مواد: | گرانول های EVA، EPDM و گرانول های لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 18.38 x 18.38 x 0.19 اینچ |
| ضخامت: | 0.19 اینچ |
Unisport 9mm-13mm ضخامت کامل PU مسیر دویدن ورزشی برای استادیوم
| مواد: | لاستیک SBR و EPDM |
|---|---|
| سایز 1: | 7×5 فوت/2.2 متر (عرض) * 1.5 متر (ارتفاع) |
| ضخامت: | 13 میلی متر |
کاشی های لاستیکی ثابت با ضخامت فوق العاده ای 20 "X 20" X 1 3/4 ′′ ، ضخامت 45 میلی متر برای ثبات ، (پاکت 2 عدد) قرمز
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
کاشی های لاستیکی ثابت اسب 20 "X 20" X 1 3/4"45mm ضخیم برای پایدار
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
ماتهای تخلیه ضد خستگی ماتهای تریلر اسب برای تریلر اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر X 1.5 متر X 24 میلی متر |
| ضخامت: | 24 میلی متر |
فرش ضد خستگی فرش رینگینگ اسب برای رینگ اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر X 1.5 متر X 24 میلی متر |
| ضخامت: | 24 میلی متر |
1m X 1.5m X 24mm راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب راننده اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر X 1.5 متر X 24 میلی متر |
| ضخامت: | 24 میلی متر |
کاشی های لاستیکی 20 "X 20" X 1 ′′ ضخیم برای استفاده از مسابقه اسب ثابت کف ایمنی لاستیکی (پاکت 4 عدد) سبز
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
ضد لغزش کم کننده صدا فوق العاده لوازم جانبی کف کف لاستیکی H-Shaped Paver
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |


