همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip interlocking rubber mats ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
رنگ قرمز غیر سمی مسابقه اسب سگ استخوان کف لاستیک آجر
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
مسطح های مسطح 500 میلی متری مسطح های مسطح سبز یا قرمز
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 500*500 میلی متر |
| ضخامت: | 15 میلی متر، 20 میلی متر، 25 میلی متر، 30 میلی متر، 35 میلی متر، 40 میلی متر، 45 میلی متر، 50 میلی م |
EPDM و SBR دانه های لاستیک کفپوش برای کف ثابت اسب General Size 160mmX200mm
| مواد: | بازیافت گرانول های لاستیکی SBR |
|---|---|
| اندازه: | به طور معمول 160 در 200 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
فروش داغ کفش چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی چوبی
| مواد: | SBR+EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 160*200*20 میلی متر |
| ضخامت: | 2.0cm/2.5cm/3.0cm/4.0cm/4.5cm |
122 × 183 سانتی متر متقاطع اسب گاو اسب کفش اسب
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
مزرعه رنگارنگ لاستیک I Beam کاشی ها کفش استخوان سگ کفش اسب
| مواد: | SBR+EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 160*200*20 میلی متر |
| ضخامت: | 2.0cm/2.5cm/3.0cm/4.0cm/4.5cm |
ماتهاي لاستیکي اسب سياه 3/4 اینچ X 10 X 12 فوت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 اینچ x 10x12 فوت |
| ضخامت 3-5 میلی متر را می توان سفارشی کرد: | 3/4 اینچ |
1220 × 1830mm اسب واکر ماتهای لاستیکی با سطح الگویی
| مواد: | SBR+NR |
|---|---|
| اندازه: | 1220*1830*17 میلی متر |
| ضخامت: | 17 میلی متر |
ماتهاي چوبي اسب در شکل سگ با قطر 36 فوت x 6 فوت 6 اينچ
| مواد: | SBR+EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 160*200*20 میلی متر |
| ضخامت: | 2.0cm/2.5cm/3.0cm/4.0cm/4.5cm |


