همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip interlocking rubber mats ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
20"X20"X1" کاشی های متقابل قرمز سنگین وظیفه لاستیک اسب ورزش تشک، ضد لغز محافظت از آموزش تشک لاستیک
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
فرش ضد لغزش لاستیکی با قسمت متصل برای رستوران آشپزخانه بار باغچه فضای باز مرطوب ((36"X 36") سیاه
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500*900*20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
کاشی های متقاطع 20X20X1 کاشی های لاستیکی سنگین سبز ضد لغزش کف کف بیرونی لاستیکی برای پارک بازی
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 500*500 میلی متر |
| ضخامت: | 15 میلی متر، 20 میلی متر، 25 میلی متر، 30 میلی متر، 35 میلی متر، 40 میلی متر، 45 میلی متر، 50 میلی م |
خرید الکترونیکی تشک های لاستیکی Dura-Chef Interlock Commercial Anti-Fatigue Rubber Matting، 36 اینچ X 36 اینچ X 1/2 اینچ، سیاه
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 36"L × 36"W × 0.5"Th |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
فرش ضد لغز از لاستیک با قسمت های متصل کننده فرش ضد لغز ضد چسب و بازیافت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500*900*20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
ضد لغز سگ استخوان متقاطع لاستیکی Paver برای اسب استیبل اسب انبار کاشی کف
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
500mm*500mm فرش لاستیکی ترکیبی فرش ثابت اسب
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
نگهداری آسان و تمیز کردن اسب تشک های ثابت رنگ قرمز با اندازه 500mm X 500mm
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
کفپوش لاستیکی 3/4 اینچ ضخیم برای پیاده روی اسب و ایمنی اسب راهروهای لاستیکی، کفپوش لاستیکی متصل
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
اسب استیبل آسان نصب با هم متصل شدن لاستیک لاستیک لاستیک سگ استخوان لاستیک
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |


