همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip interlocking rubber mats ] همخوانی داشتن 91 محصولات.
مقاومت در برابر فرسایش چوب های لاستیکی شش گوشه ای کاشی های لاستیکی بیرونی
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 10-1/2 اینچ (268 میلی متر) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |
تشک های ثابت اسب سنگین برای ثبات امن و آسان برای تمیز کردن ضخامت 30 میلی متر
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
500 X 500mm استال سبز کف لاستیکی کشاورزی اسب استیبل تخته گاو تخته لاستیکی
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
50 × 50 سانتی متر اسب اسب اسب اسب اسب
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 50*50 سانتی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
سنگ شکن بالا لاستیک استیبل کف تکه 500 X 500mm ضخامت 30mm 40mm تکه های اسب
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 50*50 سانتی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
تشک گاو اسب سیاه جامد ضد آب ضد رطوبت تشک اسب ثابت
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 50*50 سانتی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
30mm ضخامت اسب سیاه استال لاستیک لاستیک کف برای مسیر لوله
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
اسب لاستیکی تشک های ثابت کار سنگین 500 X 500 X 30mm چکش اسب بالا چسبیدن قوی در پشت
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
حفاظت از سقوط لاستیک اسب اسب 50 × 50 سانتی متر ضخامت 4 سانتی متر با کانال تخلیه
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 50*50 سانتی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
کف های رنگارنگ اسب ثابت محیط زیست دوستدار بازیافت استخوان سگ اسب چوب لاستیکی
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |


