همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
ضد لغزش چک کننده کفپوش های لاستیکی پنج 5 بار ایمنی اسب اسب ثابت لاستیکی
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
ماشین آلات تولید لاستیک با قابلیت اطمینان بالا برای تولید لاستیک
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 16"x16"x3/4" (406x406x19mm) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |
چمن دو طرفه تزئینی و زمین مسابقه سنگ پله ای اسب لاستیکی کف ثابت
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 16"x16"x3/4" (406x406x19mm) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |
مقاومت در برابر اشعه ی UV لاک های لاستیکی در حیاط های بیرونی لاک های لاستیکی در حیاط های بیرونی
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 16"x16"x3/4" (406x406x19mm) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |
2م x 30م اسب واکر رولی از فرش لاستیکی با سطح مقاوم به لغزش و ضد باکتری
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 2 متر * 30 متر |
| ضخامت: | 8 میلی متر |
500 × 500mm ایمنی اسب مات لاستیکی برای لوله استال اسب منطقه
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
دکمه سکه گرد ضد لغزش قطب رباط کف تشک رول اسب تشک
| مواد: | لاستیک احیا شده |
|---|---|
| اندازه: | 10x10 یا 12x12 |
| ضخامت: | 3mm 5mm 6mm 8mm |
کفش های لاستیکی ثابت اسب سواری فوم ضد لغزش بالا 17 میلی متر خط مستقیم
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
تشک های 10 میلی متری ضد باکتری ضد قارچ
| مواد: | دانه های لاستیکی |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 * 1.22 M |
| ضخامت: | 10 میلی متر |


