همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
فرش کف لاستیکی بزرگ با 10 میلی متر/6 میلی متر صفحه فولادی فرش فرش فرش فرش فرش
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000 * 1000 * 55 میلی متر 1000 * 1000 * 35 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 35mm/55mm |
تونل زمین مسابقه، تشک های کف لاستیکی سیاه با صفحه فولادی Q235 برای دسترسی به استخر اسب
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000 * 1000 * 25 میلی متر 1000 * 1000 * 40 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 25mm/40mm |
تشک های بزرگ ضد لغزش لاستیکی برای پیاده روهای نابینا
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*250*25 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر |
ماتهای ضد لغزنده لاستیکی که می توانند از لاستیک تخلیه شوند
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
فرش ضد خستگی فرش ضد لغزش فرش لاستیکی فرش لاستیکی 3' X 3' Inch رنگ سیاه برای منطقه مراقبت از اسب
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
23mm ضخامت ضد لغز چادر لاستیکی ضد لغز چادر چمن لاستیکی برای دروازه اسب سواری
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m x 1m x 23mm |
| ضخامت: | 23 میلی متر |
فرش ضد لغزش لاستیکی برای تریلر اسب برای تریلر اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر (L) X 2.4 متر (W) X 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
| ضخامت: | 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
تشک های لاستیکی اسب سواری تشک های لاستیکی ضد لغزشی علفی با سوراخ حفره ای 1 X 1.5m ضخامت 23mm
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m x 1m x 23mm |
| ضخامت: | 23 میلی متر |
براقات لاستیکی ضد لغزشی برای دوش اسب 24" X 36" تشک های لاستیکی سیاه و سفید
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24 اینچ 36 اینچ یا 36 اینچ 60 اینچ |
| ضخامت: | 0.39 اینچ |
0.39 اينچ لايه لاستيکي ضد لغز براي دوش اسب
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24 اینچ 36 اینچ یا 36 اینچ 60 اینچ |
| ضخامت: | 0.39 اینچ |


