همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
ماتهای کف آمریکایی ضد لغزش ماتهای کف مقاوم به لغزش سیاه 4' X 6' ماتهای لاستیکی 3/8 اینچ ضخامت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 914*1524*12mm |
| ضخامت: | 12 میلی متر |
1.5m X 1m X 23mm دروازه چمن قابل شستشوی اسب فرش لاستیکی برای دروازه
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m x 1m x 23mm |
| ضخامت: | 23 میلی متر |
طراحی صفحه ضد لغزش با مقاومت اضافی در برابر ریزش
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
کفپوش های لاستیکی برای اسب ها کفپوش های لاستیکی ضد لغزش ضد لرزش
| مواد: | ذرات لاستیکی با کیفیت بالا |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر * 1 متر * 20 میلی متر / 30 میلی متر، یا سفارشی |
| ضخامت: | 20 میلی متر / 30 میلی متر |
NR SBR وزن سنگین ضد لغزش لاستیک اسب تخت کف ثابت کاشی ها طرح شکاف های انعطاف پذیر
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
30mm 35mm 40mm کفپوش های بزرگ لاستیکی آهن ریخته لاستیکی برای سطح ایمنی زیر جاده
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 1030 * 30 میلی متر 1000 * 1000 * 35 میلی متر 1000 * 1000 * 40 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 30mm/35mm/40mm |
کف فرش لاستیکی با دوام بالا، تشک های ثابت ضد لغزشی، سطح مقاوم در برابر اشعه UV برای استفاده در همه آب و هوا
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
منطقه شستشوی اسب 30 میلی متر کاشی اسب تشک های لاستیکی ثابت
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
ضد لغزش اسب کف ثابت راهروی اسب استخوان بازیافت شده کف کف لاستیک کاشی برای پیاده روی اسب
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
کاشی کف کف لاستیکی ضخیم 3/4" 19mm برای کف ثابت اسب
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 16"x16"x3/4" (406x406x19mm) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |


