همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip horse rubber mats ] همخوانی داشتن 270 محصولات.
3mm ضد لغزش اسب کفپوش های استال لاستیکی کفپوش های هرم لاستیکی برای ورزش اسب
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
ماتهای لاستیکی ضد لغزشی برای دام های شیرخوار و اسب های گاو
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
مقاومت در برابر ضربه اسب تشک های بزرگ لاستیکی ورودی صفحه ضد زنگ برای استخر اسب و مسیر
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000 * 1000 * 55 میلی متر 1000 * 1000 * 35 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 35mm/55mm |
60 "x 54" اسب تریلر رامپ مات ضد لغزشی اسب جعبه رامپ مات
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 60 "x54" اینچ |
| ضخامت: | 26 میلی متر |
ریمپ با الگوی پهن ریب دار، فرش لاستیکی کشاورزی و سطح ایمنی
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2.4 متر * 2.1 متر * 20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
1.5m X 1m X 23mm دروازه چمن قابل شستشوی اسب فرش لاستیکی برای دروازه
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m x 1m x 23mm |
| ضخامت: | 23 میلی متر |
ناحیه تمیز کردن اسب، سطح ضخیم ضد لغزش، تشک های لاستیکی، تشک های لاستیکی متقاطع
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24 اینچ 36 اینچ یا 36 اینچ 60 اینچ |
| ضخامت: | 0.39 اینچ |
کف ضد لغز، تشک های بزرگ لاستیکی برای گذرگاه و تونل با عملکرد وزن خوب
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*1000*40 میلی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
ضد لغزش اسب کف ثابت راهروی اسب استخوان بازیافت شده کف کف لاستیک کاشی برای پیاده روی اسب
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |


