همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip horse rubber mats ] همخوانی داشتن 270 محصولات.
1.5mm تا 4mm موشکاری چوبی اسب ثابت 20 "X 20" آموزش قدرت محافظ برای پیاده روی اسب
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm، 1000x1000mm |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
کف با چگالی بالا، فرش ضخیم لاستیکی اسب، کاشی 6 بسته 19.67' X 19.67' حفاظت از سطح جذب شوک
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm، 1000x1000mm |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
21mm ضخامت ضد لغزش اسب تریلر رمپ مات لاستیک ماته برای اسب تریلر ماشین
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*21mm |
| ضخامت: | 21 میلی متر |
اسب ضد لغز سیلیکون لاستیک دیوار تشک ماساژ پا تشک حمام برای استخر شنا
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*450*40mm (با صفحه فولادی 10mm) |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
تشک های لاستیکی ضد خستگی تجاری 82.6"X35.4" تشک های کف ضد لغزشی سنگین برای فضای باز داخلی
| مواد: | لاستیک نیتریل، لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2'*3',3'*5',3'*10'*1/2' |
| ضخامت: | 12 میلی متر |
1000 × 450 × 40mm اسب سیاه استخر دیوار کفپوش لاستیکی
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*450*40mm (با صفحه فولادی 10mm) |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
تونل زمین مسابقه، تشک های کف لاستیکی سیاه با صفحه فولادی Q235 برای دسترسی به استخر اسب
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000 * 1000 * 25 میلی متر 1000 * 1000 * 40 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 25mm/40mm |
فرش لاستیکی برای تریلر های سبک و سنگین راه حل ایده آل کف برای کامیون های اسب و شناور
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر (L) X 2.4 متر (W) X 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
| ضخامت: | 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
6mm 10mm 12mm 16mm ضخامت اسب تریلر رامپ مات ضد لغزشی
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر (L) X 2.4 متر (W) X 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
| ضخامت: | 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |


