همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip horse rubber mats ] همخوانی داشتن 270 محصولات.
سلاخ های پیاده سازی بدون لغز اسب کفش های لاستیکی استال لباس مقاوم در برابر وزن مقاومت در برابر فشار صفحه ساختمانی ورق لاستیکی
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
ماتهای ضد خستگی اسب برای گاو شیرخوار
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
NR SBR وزن سنگین ضد لغزش لاستیک اسب تخت کف ثابت کاشی ها طرح شکاف های انعطاف پذیر
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |
تشک های لاستیکی زرد بزرگ تشک های راهنمای کور تشک های لمس پذیر با شاخص های سطحی بافت زمین در جاده ها یافت می شود
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*250*25 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر |
ضد خستگی با هم متصل شدن از لاستیک اسب واکر
| مواد: | SBR+NR |
|---|---|
| اندازه: | 1220*1830*17 میلی متر |
| ضخامت: | 17 میلی متر |
تشک های 10 میلی متری ضد باکتری ضد قارچ
| مواد: | دانه های لاستیکی |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 * 1.22 M |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
تشک های اسب های لاستیکی قابل شستشوی سنگین برای مناطق شستشوی پناهگاه های میدان و برای دروازه های گل آلود
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
کفپوش لاستیکی ضد لغزش بزرگ برای دوش اسب با اندازه 1000 X 250 X 25mm
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*250*25mm یا سفارشی |
| رنگ: | مشکی یا هر رنگی |
500 × 500mm ایمنی اسب مات لاستیکی برای لوله استال اسب منطقه
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm |
| ضخامت: | 30 میلی متر |


