همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip horse rubber mats ] همخوانی داشتن 270 محصولات.
600*460*38 میلی متری از لاستیک برای آب تخلیه
| مواد: | چدن + SBR |
|---|---|
| اندازه: | 600*400*40mm/600*300*40mm (با چدن تعبیه شده) |
| ضخامت: | 35mm; 35 میلی متر؛ 38mm; 38 میلی متر؛ 40mm 40 میلی متر |
کف های رنگارنگ اسب ثابت محیط زیست دوستدار بازیافت استخوان سگ اسب چوب لاستیکی
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
کفش های لاستیکی ثابت اسب سواری فوم ضد لغزش بالا 17 میلی متر خط مستقیم
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 1830x1220mm /4ft x6ft. |
| سایز ۲: | 1000 میلی متر * 2000 متر |
سبک وزن و آسان برای نصب اسب EVA استیل تشک 10 تشک پوشش 240sqft 22.20 مربع
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 متر در 1.22 متر |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
اسب ها دام ها EVA نرم سیاه 10mm X 1.8m X 1.2m ثابت تخته دیواری
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 1.8*1.2M |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
سیاه انعطاف پذیر دوامدار ضد آتش جذب شوک 1m عرض 2m طول لاستیک ثابت دیوار
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.00 × 2.00 متر |
| ضخامت: | 10 میلی متر (ضخامت استاندارد) - در ضخامت های 5-40 میلی متر نیز موجود است |
عمده فروشی تشک های استال لاستیکی اسب گاو اسب ماشین اسب کف لاستیکی ضد لغزش لاستیکی
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.55 متر عرض 1.75 متر طول |
| ضخامت: | 14 میلی متر |
ضد لغز و آسان برای شستن اسب رانت رمل 2.4mx2.1 M رنگ می تواند سفارشی شود
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2.4 متر * 2.1 متر * 20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
فرش لاستیکی ضد لغزش برای اسب ها باعث کشش فوق العاده اسب ها می شود
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2.4 متر * 2.1 متر * 20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
60 "X54" اینچ اسب رانچ تریلر تشک ضد لغزشی رانچ بار جانبی، رانچ بار عقب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 60 "x54" اینچ |
| ضخامت: | 26 میلی متر |


