همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ horse large rubber mats ] همخوانی داشتن 276 محصولات.
فرش ضد لغزش لاستیکی فرش ایمنی فرش لاستیکی برای اسب ها
| مواد: | لاستیک EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 16"x16"x3/4" (406x406x19mm) |
| ضخامت: | 3/4 اینچ (19 میلی متر) |
پازل سیاه اسب جعبه تریلر رامپ مات 1.5 متر عرض و 1.7 متر طول، نوع بسته بندی: کاشی، ضخامت: 14
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*14mm |
| ضخامت: | 14 میلی متر |
فرش آشپزخانه لاستیکی فرش ضد خستگی فرش کف بار جدید فرش فرش تجاری سنگین کار فرش قرمز فرش درب 36 "x 60"
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500*900*20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
کفپوش های لاستیکی برای آشپزخانه کفپوش های ضد خستگی تجاری کفپوش های رستوران کفپوش های بار سیاه 36 اینچ X 60 اینچ
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500*900*20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
محصولات لاستیکی بزرگ، ضد لغزش و قوی با صفحه های آلومینیومی برای دسترسی به زمین مسابقه داخلی
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000*1000*40 میلی متر |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
چک کننده سطح پنج میله ای چک کننده کف کف لاستیکی برای اسب منطقه اسب سواری پایدار
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
1.22m X 0.915m X 25mm مقاوم به ضربه تشک دیوار ثابت تشک دیوار لاستیکی ثابت
| مواد: | فوم EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 1.22mx 0.915mx 25mm (4 اینچ × 3 اینچ × 1 اینچ) |
| ضخامت: | 25 میلی متر |
4" X 3" X 1" پوشش های دیواری ثابت لاستیکی پوشش های دیواری ثابت لاستیکی
| مواد: | فوم EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 1.22mx 0.915mx 25mm (4 اینچ × 3 اینچ × 1 اینچ) |
| ضخامت: | 25 میلی متر |
40x15x2cm محافظ دیوار ثابت محافظ بدن اسب تشک های دیواری ثابت طراحی شده در چین (2 بسته)
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 40x15x2 سانتی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
محافظ دیواری استیبل اسب محافظ دیواری و محافظ بومپر محافظ دیواری خود چسبدار پن 16 "X 6" X 7/9"
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 40x15x2 سانتی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |


