همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ horse large rubber mats ] همخوانی داشتن 276 محصولات.
پوشیدن اسب لاستیکی مچ های پیاده رو کارگری اسب لاستیکی برای اسب دویدن و راه رفتن
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1205*723*24mm |
| ضخامت: | 24 میلی متر |
تشک ها از چمن لاستیکی برای اسب ها تشک های چمن لاستیکی که در حیاط اسب سواری نصب می شوند
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m x 1m x 23mm |
| ضخامت: | 23 میلی متر |
تشک های حمام اسب امکان حفاظت از مناطق حمام اسب را فراهم می کند
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24 اینچ 36 اینچ یا 36 اینچ 60 اینچ |
| ضخامت: | 0.39 اینچ |
فرش لاستیکی ضد لغزش برای اسب ها باعث کشش فوق العاده اسب ها می شود
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2.4 متر * 2.1 متر * 20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
تخته اسب باکس تریلر رامپ ماته 2.1m X2.4m (7foot X 8foot) ماتهای لاستیکی تریلر
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 2.4 متر * 2.1 متر * 20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
وزن سبک و چسبندگی بالا برای هر نوع رامپ
| مواد: | لاستیک طبیعی + نایلان |
|---|---|
| اندازه: | پهنای رول (۱.۲ متر)1.5 متر) |
| ضخامت: | 6 میلی متر |
ایده آل برای مناطق مرطوب فرش حفره ای لاستیکی 40 X 60 سانتی متر 100٪ فرش ضد لغز
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
تشک های دیوار لاستیکی اسب تشک های کف اسب برای استفاده از دیوار استخر
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*450*40mm (با صفحه فولادی 10mm) |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
کیفیت خوب و مقاومت بالا در برابر ضربه از لاستیک دیوار برای استخر اسب
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*450*40mm (با صفحه فولادی 10mm) |
| ضخامت: | 40 میلی متر |
اسب ضد لغز سیلیکون لاستیک دیوار تشک ماساژ پا تشک حمام برای استخر شنا
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*450*40mm (با صفحه فولادی 10mm) |
| ضخامت: | 40 میلی متر |


