همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
تشک های اسب های لاستیکی قابل شستشوی سنگین برای مناطق شستشوی پناهگاه های میدان و برای دروازه های گل آلود
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
3mm-6mm ضد لغزش رول های ریب باریک ورق لاستیک لاستیک ثابت برای اسب ثابت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| طول: | 0.5-30 متر |
| عرض: | 500mm-1800mm |
21mm ضخامت ضد لغزش اسب تریلر رمپ مات لاستیک ماته برای اسب تریلر ماشین
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*21mm |
| ضخامت: | 21 میلی متر |
فرش فرش لاستیکی ضد خستگی ضد لغزش فرش فرش سنگین تجاری برای آشپزخانه های داخل رستوران
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 36"L × 36"W × 0.5"Th |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
فرش ضد لغزش لاستیکی با قسمت متصل برای رستوران آشپزخانه بار باغچه فضای باز مرطوب ((36"X 36") سیاه
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500*900*20 میلی متر |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
کفپوش ضد لغزش ضد خستگی 33 "X57" برای عرشه خیس یا برف، رستوران، آشپزخانه بار
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 914*1524*12mm |
| ضخامت: | 12 میلی متر |
ماتهای لاستیکی رنگ نارنجی با 80 ساحل A ماتهای لاستیکی SBR
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| طول: | 0.5-30 متر |
| عرض: | 500mm-1800mm |
فرش لاستیکی 2 متر عرض ضد لغزش کف لاستیکی الماس صفحه لاستیک لاستیکی رول
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 3 میلی متر x 4 فوت x 3 فوت |
| ضخامت: | 3-8 میلی متر |
2′*3′*1/2" فرش آبشوری لاستیکی با کیفیت بالا در رنگ های رنگارنگ فرش آبشوری سوراخ لاستیکی
| مواد: | SBR NBR NR EPDM CR |
|---|---|
| اندازه: | 2′*3′*1/2" اینچ |
| ضخامت: | 1/2 اینچ |


