همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip horse rubber mats ] همخوانی داشتن 270 محصولات.
5mm ضخامت اسب استال تشک ایمنی ریب دار عایق الکتریکی لاستیک حفاظتی برای اسب
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| طول: | 10 متر، 20 متر یا می تواند سفارشی باشد |
| عرض: | 1 متر؛ 1.2 متر؛ 1.5 متر؛ 2.0 متر |
صنعتی SBR EPDM NBR CR IIR بوتیل اسب استال تشک ورق لاستیک رول با رنگ سیاه سبز قرمز
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| طول: | 10 متر، 20 متر یا می تواند سفارشی باشد |
| عرض: | 1 متر؛ 1.2 متر؛ 1.5 متر؛ 2.0 متر |
1000mm*1000mm ضد لغز EPDM لاک کف لاستیکی ثابت اسب فرش لاستیکی ثابت
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm، 1000x1000mm |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
10 میلی متری استیل دیوار پوشش استیبل دیوار تشک مواد EVA 1.83m X 1.22m
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 متر در 1.22 متر |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
120cm X 90cm اسب سواری تشک های دیوار ثابت لاک لاک اسب اسب
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 120cm x 90cm x 20mm |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
خرید الکترونیکی 3 میلی متر ضخامت کف لاستیک لاستیک 16.4 X 3.3 فوت لاستیک غرفه های استال سنگین وظیفه طرح سکه گرفتگی
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
تشک های دیواری ثابت از فوم EVA با چگالی بالا ضخامت 120cm X 90cm X 20mm
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 120cm x 90cm x 20mm |
| ضخامت: | 20 میلی متر |
اسب استیبل دیوار تشک حفظ گرما پرستاری زایمان بستر کلیپ پارچه نسخه لاستیکی مقاومت در برابر لباس مقاومت در برابر اشک
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 6 فوت*4 فوت |
| ضخامت: | 17 میلی متر / 12 میلی متر |
تشک های دوگانه تشک های دیواری ثابت تشک های دیواری اسب ها تشک های دیواری 18 میلی متر ضخامت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.20 متر × 2.50 متر |
| ضخامت: | 18 میلی متر |
پوشش انعطاف پذیر زیر لاستیک تشک های دیواری پایدار یا روی دیوارها یا کف ها
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 1.00 × 2.00 متر |
| ضخامت: | 10 میلی متر (ضخامت استاندارد) - در ضخامت های 5-40 میلی متر نیز موجود است |


