همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ horse large rubber mats ] همخوانی داشتن 276 محصولات.
مدل سنگ شکن تشک های دیواری ثابت لاستیکی تشک های دیواری اندازه 6' X 4' 1.83m X 1.22m
| مواد: | دانه های لاستیکی |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 * 1.22 M |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
بهترین کیفیت فولاد ضد زنگ ورودی لاستیک اسب فرش لاستیک اسب تریلر فرش محصولات بزرگ لاستیک
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1000 * 1000 * 55 میلی متر 1000 * 1000 * 35 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 35mm/55mm |
فرش لاستیکی برای تریلر های سبک و سنگین راه حل ایده آل کف برای کامیون های اسب و شناور
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر (L) X 2.4 متر (W) X 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
| ضخامت: | 6 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 16 میلی متر |
ضد خستگی با هم متصل شدن از لاستیک اسب واکر
| مواد: | SBR+NR |
|---|---|
| اندازه: | 1220*1830*17 میلی متر |
| ضخامت: | 17 میلی متر |
تشک های اسب های لاستیکی قابل شستشوی سنگین برای مناطق شستشوی پناهگاه های میدان و برای دروازه های گل آلود
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | عرض 3' × طول 3' |
| ضخامت: | 0.5 اینچ |
10 میلی متری استیل دیوار پوشش استیبل دیوار تشک مواد EVA 1.83m X 1.22m
| مواد: | EVA |
|---|---|
| اندازه: | 1.83 متر در 1.22 متر |
| ضخامت: | 10 میلی متر |
21mm ضخامت ضد لغزش اسب تریلر رمپ مات لاستیک ماته برای اسب تریلر ماشین
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*21mm |
| ضخامت: | 21 میلی متر |
ضد لغزش نرم بر روی مفاصل ضد لغزش تریلر های دامپزشکی کف لاستیک اسب تریلر های رامپ مات
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*21mm |
| ضخامت: | 21 میلی متر |
تریلر اسب ها تشک های رامپ اجتناب از مفاصل اسب ها آسیب های ضد لغزشی دام تریلرهای کف لاستیکی مسیر اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1.5m*1.7m*14mm |
| ضخامت: | 14 میلی متر |


