همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
ضخامت 17 میلی متری است که برای محیط زیست سازگار است.
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1830mm*1220mm |
| ضخامت: | 10 میلی متر، 12 میلی متر، 15 میلی متر، 17 میلی متر، 20 میلی متر، 25 میلی متر |
فرش عایق مسابقه ای سفارشی ضد لغزش فرش اسب استال شاک جذب مقاوم به پوشیدن فرش ثابت لاستیک
| مواد: | لاستیک SBR یا لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 1-2 متر * 10-50 متر |
| ضخامت: | 17 میلی متر |
تشک های پایدار تشک های استیشن برای سطح کف تشک های جذب کننده تشک های سبک وزن تشک های کف قابل شستشو تشک های ثابت را تمیز نگه می دارد
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 183*122*1.7 سانتی متر |
| سایز ۲: | 102*102*2 سانتی متر |
کالسکه های عمده فروشی اسب با بیشترین اندازه های کامل 12mm 17mm 22mm 25mm در دسترس
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| سایز 1: | 183*122*1.7 سانتی متر |
| سایز ۲: | 102*102*2 سانتی متر |
پوشیدن اسب لاستیکی مچ های پیاده رو کارگری اسب لاستیکی برای اسب دویدن و راه رفتن
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1205*723*24mm |
| ضخامت: | 24 میلی متر |
خرید آنلاین سکه های لاستیکی با اندازه 9m X 1.5m رنگ خاکستری
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
0.6" فرش لاستیکی برای اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب های اسب 20x20'
| مواد: | لاستیک + EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 500x500mm، 1000x1000mm |
| ضخامت: | 1.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
0کف ورزشگاه 79 اینچی برای ورزشگاه خانگی، 6 کاشی کفپوش تجهیزات ورزشی با کف لاستیکی
| مواد: | گرانول های EVA، EPDM و گرانول های لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24'x 24' اینچ |
| ضخامت: | 0.79 اینچ |
کاشی کف لاستیکی متقاطع برای ورزشگاه خانگی و اتاق تناسب اندام، کفپوش محافظ سیاه / سفید
| مواد: | گرانول های EVA، EPDM و گرانول های لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24'x 24' اینچ |
| ضخامت: | 0.79 اینچ |
0.56'' ضخامت کفپوش تجهیزات ورزشی، 48 فوت مربع کفپوش کفپوش های ایوا با کف لاستیکی
| مواد: | گرانول های EVA، EPDM و گرانول های لاستیک |
|---|---|
| اندازه: | 24'x 24' اینچ |
| ضخامت: | 0.56 اينچ |


