همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ anti slip large rubber mats ] همخوانی داشتن 314 محصولات.
تشک های لاستیکی ضد لغزشی که با صفحه ی آهنین برای استخر اسب یا منطقه ی تزکیه ی اسب ها ساخته شده اند
| مواد: | چدن + SBR |
|---|---|
| اندازه: | 600*400*40mm/600*300*40mm (با چدن تعبیه شده) |
| ضخامت: | 35mm; 35 میلی متر؛ 38mm; 38 میلی متر؛ 40mm 40 میلی متر |
600*460*38 میلی متری از لاستیک برای آب تخلیه
| مواد: | چدن + SBR |
|---|---|
| اندازه: | 600*400*40mm/600*300*40mm (با چدن تعبیه شده) |
| ضخامت: | 35mm; 35 میلی متر؛ 38mm; 38 میلی متر؛ 40mm 40 میلی متر |
ماتهای لاستیکی کمربند از آسيب خوردن اسب شما محافظت می کنند 800*200*20 میلی متر با صفحه فولادی 5 میلی متر/4 میلی متر
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 1000*500*25 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر |
عمده فروشی فرش ضد لغزش ضد خستگی 4 × 6 اسب
| مواد: | ورق لاستیکی EPDM |
|---|---|
| اندازه: | 4'*6'(1220*1830mm) |
| ضخامت: | 10mm/12mm/15mm/17mm/20mm/30mm |
کف های رنگارنگ اسب ثابت محیط زیست دوستدار بازیافت استخوان سگ اسب چوب لاستیکی
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | c / 30mm / 35mm / 40mm / 45mm |
کارخانه سفارشی 8mm 13mm لاستیک ماتینگ رول استیبل لاستیک کفپوش رول برای تخت اسب
| مواد: | ذرات لاستیکی با کیفیت بالا |
|---|---|
| اندازه: | 1 متر * 1 متر * 20 میلی متر / 30 میلی متر، یا سفارشی |
| ضخامت: | 20 میلی متر / 30 میلی متر |
رنگ قرمز غیر سمی مسابقه اسب سگ استخوان کف لاستیک آجر
| مواد: | گرانول های لاستیکی EPDM/SBR |
|---|---|
| اندازه: | 200*160*25/43 میلی متر |
| ضخامت: | 25 میلی متر / 30 میلی متر / 35 میلی متر / 40 میلی متر / 45 میلی متر |
مسطح های مسطح 500 میلی متری مسطح های مسطح سبز یا قرمز
| مواد: | SBR |
|---|---|
| اندازه: | 500*500 میلی متر |
| ضخامت: | 15 میلی متر، 20 میلی متر، 25 میلی متر، 30 میلی متر، 35 میلی متر، 40 میلی متر، 45 میلی متر، 50 میلی م |
12 اینچ X 1/16 اینچ X 10 فوت اسب رامپ مات برای اسب راهرو دیوار لاستیک دیوار پوشش برای اسب کامیون و شناور
| مواد: | لاستیک طبیعی |
|---|---|
| اندازه: | 12 اینچ x 1/16 اینچ x 10 فوت |
| ضخامت: | 1/16In |


