همه محصولات
تماس با شخص :
Yang
شماره تلفن :
15959387903
کلید واژه ها [ 6mm rubber trailer mats ] همخوانی داشتن 19 محصولات.
3mm-6mm ضد لغزش رول های ریب باریک ورق لاستیک لاستیک ثابت برای اسب ثابت
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| طول: | 0.5-30 متر |
| عرض: | 500mm-1800mm |
کفپوش لاستیکی ضد لغز با اندازه سفارشی سکه با الگوی ضد لغز سیاه گرد استاد سکه رول کف لاستیکی
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
فرش های فرش لاستیکی سیاه استفاده از فرش های لاستیکی 6 میلی متری
| مواد: | SBR و صفحه آلومینیومی |
|---|---|
| اندازه: | 1200 * 1030 * 30 میلی متر 1000 * 1000 * 35 میلی متر 1000 * 1000 * 40 میلی متر یا سفارشی |
| ضخامت: | 30mm/35mm/40mm |
ضد لغزش دستگیره مات پارچه پشتیبان تقویت شده رانچ تریلر اسب رانچ تریلر اسب
| مواد: | لاستیک طبیعی + نایلان |
|---|---|
| اندازه: | پهنای رول (۱.۲ متر)1.5 متر) |
| ضخامت: | 6 میلی متر |
تخته چک مدل لاستیکی اسب تشک با اندازه 196.8 X 39.4 X 0.11 اینچ
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
خرید الکترونیکی ضد لغز سکه لاستیک مدل لاستیک کفپوش 3.5mm X 36 "X 6ft
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
خرید آنلاین سکه های لاستیکی با اندازه 9m X 1.5m رنگ خاکستری
| مواد: | SBR یا با توجه به نیاز شما |
|---|---|
| اندازه: | 196.8 x 39.4 x 0.11 اینچ |
| ضخامت: | 3 میلی متر، 4 میلی متر، 5 میلی متر، 6 میلی متر |
ماتهای لاستیکی رنگ نارنجی با 80 ساحل A ماتهای لاستیکی SBR
| مواد: | لاستیک |
|---|---|
| طول: | 0.5-30 متر |
| عرض: | 500mm-1800mm |
دکمه سکه گرد ضد لغزش قطب رباط کف تشک رول اسب تشک
| مواد: | لاستیک احیا شده |
|---|---|
| اندازه: | 10x10 یا 12x12 |
| ضخامت: | 3mm 5mm 6mm 8mm |


